Drukarnia wielkoformatowa Lublin

Nasza firma …

Agencja Reklamowa Studio X Press oferuje najnowsze rozwiązania systemów reklamowych i eventowych.

Nasza oferta obejmuje zarówno systemy wystawiennicze z grafiką tekstylną jak i całą gamę różnych materiałów wykorzystywanych przez pracownie reklamowe. Kluczowymi produktami są ścianki tekstylne oparte na systemie rurkowym, mobilne zabudowy targowe pod grafikę tekstylną, trybunki, rollupy i wiele innych. Drukujemy  i wycinamy po obrysie etykiety, naklejki, tapety, plakaty w jakości premium.

Nasza drukarnia wielkoformatowa LATEXPRINT oparta jest o druk w technologii lateksowej na najnowszej maszynie 7 kolorowej HP w tym kolor biały. Uzyskujemy nieosiągalną dla technologii solventowej jakość, a przede wszystkim bezwonność wydruku, przez co możemy aplikować nasze wydruki m.in. w żłobkach, przedszkolach, szpitalach itp. Technologia HP Latex to tusze oparte w 100% na ekologicznych składnikach wodnych i może być stosowana nie tylko na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach zaraz po wydrukowaniu. Posiadamy niezbędne certyfikaty ekologiczne.

W ofercie znajdziecie Państwo dział ART DECO, jest to zasygnalizowany obszar działalności komercyjnej opartej o wzory graficzne i zdjęcia które możemy zaoferować w działach takich jak: plakaty,obrazy na płótnie, fototapety Oferujemy indywidualny nadruk na najlepszych podkładach fizelinowych niemieckiej firmy NESCHEN. Możemy udostępnić certyfikaty trudnopalości i antybakteryjności.