Drukarnia

Drukarnia Lublin

książkowe, plakatowe, listkowe, biuwary, biurkowe, trójdzielne, jednodzielne

kalendarze druk

Ulotki to najpopularniejszy nośnik informacji reklamowej. Niski koszt produkcji w stosunku do ilości pozwala na prowadzenie intensywnych kampanii promocyjnych. Proponujemy kompleksową obsługę drukarską wraz z opracowaniem graficznym. Nie musisz martwic się o projekt i odpowiednie przygotowanie do druku. Nasze projekty są wykonane zgodnie ze sztuką projektowania i przygotowania do druku offsetowego.

druk katalogów

Wizytówkę możemy wydrukować na sztywnym papierze, jednostronnie bądź dwustronnie. Możesz postawić na papier ozdobny lub wybrać trwalszy materiał i zamówić u nas wizytówki plastikowe. Oferujemy także różnego rodzaju uszlachetniania. Oferujemy zarówno druk offsetowy, jak i cyfrowy, a to wszystko w bardzo korzystnych cenach. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał finalny projekt. Wybierzesz kolor offsetowy biały, a może postawisz na opcję PVC? Zapoznaj się z naszą ofertą. U nas wydrukujesz wizytówki dla swojego biznesu!

druk wizytówek

Materiał PVC jest specyficznym i stosunkowo nowym materiałem w druku offsetowym. Ma inną strukturę i inaczej niż papier adaptuje farbę. W druku offsetowym UV używane są również zupełnie innego rodzaju farby. Dlatego też nie należy sugerować się kolorystyką prac wydrukowanych na papierze. Będzie ona się zatem różnić w tym samym projekcie wydrukowanym na papierze i na PVC. Wynika to z technologicznych ograniczeń druku UV i ze specyfiki materiału. Kolorystyka zatem może być nieco inna, nawet po zastosowaniu przez nas odpowiednich profili kolorystycznych, upodabniających ją do tej na papierze.

Karty plastikowe drukujemy przy użyciu zaawansowanej technologii druku offsetowego UV. Farba utrwalana jest za pomocą promieni UV. Dzięki temu karty mają bardzo dużą trwałość i niską ścieralność. Drukowane są na podłożu PVC o grubości 0,7 mm. Materiał jest bardzo odporny na zniszczenia, wilgoć i światło słoneczne. Dzięki temu karty wytrzymują dłużej w warunkach, w których zastosowanie papieru nie miałoby sensu. Sprawdzają się jako metki używane na zewnątrz, w kwiaciarniach lub jako karty wymiany oleju przy silnikach samochodowych. Oferujemy je w dwóch formatach: 85x54mm (wymiar karty kredytowej) lub nieco mniejszym 80×55 mm (typowy wymiar biznes kart)

Opcje personalizacyjne pozwalają nanieść na karty informacje takie jak np. numery seryjne, imiona i nazwiska, dodatkowe oznaczenia czy też grafiki – inne dla każdej karty w nakładzie. Nie jest konieczna personalizacja całości nakładu.

Istnieje możliwość personalizacji zaawansowanej – ten rodzaj personalizacji umożliwia nadruk dowolnych danych personalizacyjnych, osobnych dla takich jak zdjęcia, zróżnicowane grafiki, teksty w dowolnej czcionce. Na karty możemy nadrukować zupełnie odmienne elementy. Cała personalizacja wykonywana jest na podstawie przygotowanych przez klienta wielostronnicowych plików PDF z danymi personalizacyjnymi.

karty plastikowe reklamowe

Korzystanie z druku offsetowego do plakatów ma sens tylko wtedy, gdy potrzebujesz dużej ilości — prawdopodobnie co najmniej 50. Ale im więcej potrzebujesz, tym bardziej opłacalne się to staje. W przypadku druku cyfrowego koszt za sztukę rzadko się zmienia. Wynika to przede wszystkim z konfiguracji niezbędnej do rozpoczęcia drukowania, co oznacza, że ​​większość kosztów jest ponoszona na początku zadania. Możesz dodać lakier do plakatów UV, albo wodny. Powłoka wodna jest idealna do plakatów, ponieważ jest odporna na odciski palców i żółknięcie. Powłoki wodne są dostępne z różnymi wykończeniami, w tym matowymi, błyszczącymi, satynowymi i akceptowalnymi ołówkiem. Powłoki UV (tak zwane, ponieważ są utrwalane za pomocą światła UV – nie dlatego, że chronią wydruk przed uszkodzeniem przez promieniowanie UV) mogą być używane do tworzenia efektu wysokiego połysku, a także matowych i teksturowanych wykończeń.

Przy mniejszych ilościach, lub plakatach indywidualnych zapraszamy do druku wielkoformatowego gdzie istnieje możliwość druku pojedynczych egzemplarzy na papierze plakatowym lub fotograficznym. Zapraszamy do drukarni do działu plakatów >>

plakaty druk | Lublin

Druk OFFSETOWY, CYFROWY, C M Y K

STUDIO X PRESS oferuje Państwu możliwość druku offsetowego, cyfrowego,  na podłożach PVC i PP

Druk offsetowy to najpopularniejsza metoda druku wykorzystywana w produkcji reklam bezpośrednich między innymi w druku ulotek, katalogów, folderów przy wyższych nakładach ilościowych. Przy druku cyfrowym oferujemy nakłady od 1 sztuki. Nasza firma świadczy usługi poligraficzne z zakresu przygotowania do druku, druku offsetowego, cyfrowego, tampodruku, sitodruku i termotransferu.

Obok projektowania graficznego związanego z naszą podstawową działalnością, świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z drukiem offsetowym.

Na drukowanych pracach stosujemy różne technologie uszlachetniania tj.: lakierowanie UV po całości i wybiórczo, foliowanie, tłoczenie, złocenie, bigowanie, sztancowanie oraz oprawy prac tj.: oprawy twarde i miękkie, oprawy zeszytowe, oprawy spiralne, oprawa w listwy. Zamówienia realizowane są przez wykwalifikowany zespół specjalistów przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu i technologii.

Naszymi stałymi klientami są biura podróży które rok rocznie wydają swoje katalogi dla osób chcących korzystać ze zorganizowanego wypoczynku. Nasza wieloletnia współpraca owocuje wspaniałymi katalogami z ciekawą szatą graficzną i przejrzystym layoutem.

Projektujemy i przygotujemy do druku:

 • projekty graficzne wydawnictw, w tym
  • katalogi i foldery firmowe,
  • katalogi turystyczne
  • teczki ofertowe,
  • ulotki, plakaty i postery
  • albumy,
  • okładki,
  • ilustracje,
  • projekty wydawnictw prasowych,
  • reklamy, ogłoszenia prasowe
 • wydawnictwa reklamowe BTL
 • i inne
  • wizytówki
  • pocztówki,
  • kalendarze,
  • projekty graficzne opakowań
  • oraz inne wydawnictwa.

Na stałe współpracujemy z drukarnią fleksograficzną wykonując projekty pod nadruk na foliach. Nasz klient jest także producentem folii dlatego zapewniamy najniższe ceny na rynku. Prace wykonują projektanci – graficy z wyższym wykształceniem plastycznym, z dużym doświadczeniem zawodowym przy aktywnym współudziale klienta.