Car Wrap / Oklejanie aut

Car Wrap Oklejanie aut DRUK PREMIUM

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie oklejania aut. Oferujemy przygotowanie projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta. Przygotowujemy wizualizacje do akceptu. Dostarczamy najwyższej jakości folię z zadrukiem lateksowym, najlepszym na rynku jeżeli chodzi o jakość i trwałość wydruku na folii. Przygotowujemy pliki do druku i ewentualnie do cięcia po obrysie. Zaprzyjaźniona firma RADIS wykonuje ostatecznie oklejanie auta.

Nasze drukarki wielkoformatowe wykorzystują najnowocześniejszą technologię druku lateksowego. Pozwala to na trzykrotnie większą prędkość niż w przypadku drukarek solwentowych, a bez odgazowywania nasz czas realizacji wynosi kilka dni, a nie tygodni.

Najbardziej zaawansowane technologiczne folie o ponadprzeciętnych właściwościach. Są wytrzymałe, rozciągliwe i odporne na warunki atmosferyczne (trwałość do 10 lat). Zalaminowane, idealnie nadają się do aplikacji na powierzchnie z przetłoczeniami czy z wystającymi elementami, jak np. nity, śruby itp., dlatego są tak popularne wśród car wrapperów. Produkty są samoprzylepne i w zależności od produktu oraz producenta stosuje się kleje trwałe, adhezyjne lub kanalikowe. Ta ostatnia technologia zwana Air flow skutecznie zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza, co ułatwia aplikację. Produkty dostępne są w różnych kolorach (mat oraz błyszczący) oraz białych przeznaczonych do drukowania. Zalecane jest zalaminowanie wydruku laminatem wylewanym o identycznych właściwościach jak folia.

Galeria

Firma Partnerska

Radis Folie

oklejanie reklamowe aut

Spraw, by Twój samochód, ciężarówka lub furgonetka przyciągały uwagę na drodze, używając unikalnych projektów, które przekazują potencjalnym klientom jasny przekaz, który łatwo zapamiętają. Zwiększ tę świadomość, dodając nowe pojazdy w miarę rozwoju firmy i zamień swoją flotę w potężną mobilną jednostkę reklamową. Posiadanie „opakowanej floty” nie tylko pokazuje, że jesteś profesjonalistą, ale także, że jesteś firmą o ugruntowanej pozycji, gotową podjąć każde wyzwanie.

Oklejanie Flot

Niezależnie od tego, czy dysponujesz flotą 1000 samochodów ciężarowych, czy polegasz na zaledwie kilku samochodach dostawczych do dostarczania produktów i usług, nasz zespół może przekształcić Twoją flotę w opłacalne aktywa medialne o mocy wystarczającej do zwiększenia świadomości marki, sprzedaży i rozwoju biznesu.

Sposoby oklejania auta

oklejanie reklamowe aut

3M Folie IJ 180

Folie IJ 180 z zastosowaniem atramentów HP Latex zapewniają wiele korzyści m.in. skracają czas produkcji i ograniczają koszty wykonania grafiki poprzez wyeliminowanie dodatkowego czasu na suszenie wydruków. Niezwykle elastyczne atramenty HP Latex oferują znakomitą jakość obrazów i dostosowują się do skomplikowanych kształtów powierzchni.

Cechy charakterystyczne:

  • trwałość do 10 lat
  • klej aktywowany naciskiem o obniżonej przyczepności początkowej
  • szybsza i bardziej efektowna aplikacja,
  • łatwe pasowanie i układanie brytów grafiki
  • system mikrokanalików nadaje gładki efekt grafice końcowej
  • wygodne i szybsze usuwanie papieru podkładowego ułatwiające pracę przy dużych brytach
  • oklejanie pojazdów należy przeprowadzać zgodnie z metodami i zasadami określonymi w biuletynach 3M

Folie 3M to bezpieczeństwo aplikacji i gwarancja najwyższej jakości

  • gwarancja 3M MCS – pierwsza i najszersza na rynku reklamowym gwarancja, która zapewnia optymalne zachowanie grafiki w całym okresie objętym gwarancją

źródło Integart


ARLON DPF 6100XLP

Najwyższej Jakości Wylewana Folia Z Technologią Low Profile X-Scape®
DPF 6100XLP to błyszcząca biała folia o grubości 50 mikronów z przyciemnianym, repozycyjonowalnym, trwałym, samoprzylepnym klejem umożliwiającym uwalnianie pęcherzyków powietrza oraz usunięcie folii pozostawiające czystą powierzchnię. Technologia LX (Low Profile) X-Scape® przyspiesza instalację przy zachowaniu wystarczająco wysokiej przyczepności, co zapewnia długookresowe wiązanie. Przeznaczona do grafiki wielkoformatowej folia DPF 6100XLP jest wykonana z najwyższej jakości wylewanego materiału wierzchniego z niskoprofilowym podkładem. System klejący został zaprojektowany w celu zapewnienia doskonałej nieprzezroczystości, jak również łatwej instalacji. Folia doskonale dopasowuje się do nitów, krzywizn, wypukłości i przetłoczeń. Trwałość zewnętrzna folii DPF 6100XLP ustalona jest na okres do 10 lat (folia niezadrukowana). Trwałość folii zadrukowanej zależy od zastosowanego tuszu.

APLIKACJE I WŁAŚCIWOŚCI
• Dedykowana do zadruku cyfrowego z możliwością szerokiego wyboru systemów druku bezpośredniego
• Grafika pojazdowa (całościowa, częściowa), naklejki samochodowe, grafika flotowa
• Gwarancja obejmuje zastosowanie na nitach, powierzchniach pofałdowanych i strukturach z przetłoczeniami

źródło ARLON

Porsche oklejanie Lublin
Porsche oklejanie Lublin