internet | www

Tworzenie stron osobistych www
Tworzenie stron osobistych www
Tworzenie stron www | Blogi
Tworzenie stron www | Blogi
Tworzenie sklepów internetowych | LUBLIN
Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce

Tworzenie stron internetowych

W dzisiejszych czasach posiadanie komputera i internetu jest bardzo powszechne. Strona internetowa jest najszybszym medium informacyjnym. Bardzo ważne jest posiadanie informacji o swojej firmie, bądź oferowanych usługach w internecie.

W ramach oferowanych usług proponujemy Państwu stworzenie w pełni profesjonalnej strony internetowej oraz jej kompleksową obsługę. Projektując stronę internetową stawiamy się w roli potencjalnego klienta i analizujemy czynniki, które mogą wzbudzić zainteresowanie Państwa ofertą po czym uwzględniamy je w projekcie.

Nie sprzedajemy gotowego produktu z taśmy produkcyjnej. Każda witryna tworzona jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb klienta. Otrzymują Państwo w pełni dostosowany i działający produkt. Każdy serwis otrzymuje unikatowy projekt graficzny, doskonale dopasowany do branży. Zgodność ze obowiązującymi standardami kodowania owocuje w naszych projektach wysokim współczynnikiem optymalizacji oraz szybkością działania. Dzięki temu serwis jest lepiej przyswajalny przez wyszukiwarki internetowe. Intuicyjność obsługi oraz estetyka to nasza domena.

W zależności od potrzeb klienta dostosowujemy projekt do systemu CMS (system zarządzania treścią). Co umożliwia edycję serwisu bez znajomości zagadnień związanych z tworzeniem stron internetowych i ogranicza się do umiejętności obsługi swojego ulubionego edytora tekstowego. W tym aspekcie mamy znaczną przewagę nad konkurencją, gdyż nie korzystamy z gotowych rozwiązań i nie stworzyliśmy jednego systemu, który jest oferowany dla każdej strony. Jeżeli coś jest do wszystkiego – to jest do niczego.

Niektóre witryny są praktycznie stałe i aktualizowane średnio raz do roku, co nie wymaga wdrażania systemu zarządzania treścią. Jeżeli zajdzie potrzeba wprowadzenia nowych informacji na stronę – służymy pomocą.

Czym jest system zarządzania treścią?

System zarządzania treścią to aplikacja umożliwiająca edycję treści na stronie, bez znajomości jakichkolwiek zagadnień związanych z edytowaniem kodu strony internetowej. Pozwala to na łatwe i szybie zarządznie stroną internetową z poziomu przeglądarki internetowej. Najczęściej jedyną wymaganą umiejętnością do obsługi takiego systemu to obsługa edytora tekstowego.

Systemy CMS zawierają często dużą ilość modułów takich jak galeria, możliwość tworzenia list mailingowych, system aktualności, zarządzanie użytkownikami, tworzenie ankiet, automatyczne tworzenie mapy dla Google czy też dodawania nowych podstron.

HOSTING

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania internetowe od projektu przez kodowanie do usług związanych z hostingiem Serwery Active zapewniają najefektywniejsze działanie w Sieci. Doskonałe parametry techniczne, stabilność, bezpieczeństwo i niski koszt utrzymania sprawiają, że serwery Active są idealnym rozwiązaniem zarówno dla potrzeb firm, jak i klientów indywidualnych. Przetestuj bezpłatnie przez 14 dni i wybierz serwer dla Ciebie!

Zapytaj o specjalne promocje a dostaniesz unikatowy KOD dzięki któremu obniżymy cenę za oferowane usługi hostingowe.

Sklepy internetowe

Bardzo wygodną formą zarabiania jest prowadzenie sklepu internetowego. Wraz z rozwojem technologii internetowych użytkownicy coraz częściej dokonują zakupów w internecie. Przy prowadzeniu swojego własnego biznesu internetowego ważne jest odpowiednie oprogramowanie, które maksymalnie zautomatyzuje płatności oraz usprawni znalezienie interesującego produktu przez użytkownika w państwa sklepie. Jeżeli chcieliby Państwo rozpocząć taką działalność zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Aby dany projekt odniósł sukces – wymaga indywidualnego podejścia. Staramy się dobrać jak najlepsze oprogramowanie dla danej branży, tworząc również dla niego unikalny projekt graficzny. Sklepy internetowe stworzone przez nas zapewniają wysoką skuteczność sprzedaży oraz łatwą pracę z panelem administracyjnym. Umożliwiają skuteczną prezentację aktualnej oferty sklepu oraz przyjmowanie zamówień i ich dalszą obsługę.

Stworzenie sklepu internetowego w połączeniu z blogiem, portalem internetowym, a nawet serwisem społecznościowym nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jedynym ograniczeniem jest tylko i wyłącznie państwa wyobraźnia.

Strony osobiste

Jeżeli posiadają państwo ciekawe hobby lub prowadzą niewielką działalność gospodarczą, dobrym sposobem na zaprezentowanie jej w sieci jest właśnie wizytówka internetowa. Jest to niewielka witryna zawierająca zazwyczaj kilka podstron, zdjęć oraz dane kontaktowe. Może być to również blog, czyli pewnego rodzaju dziennik, którego wpisy mogą czytać wszyscy użytkownicy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć blog wraz z wizytówką. Stanowi to świetną formę prezentacji państwa oferty. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w wyborze odpowiedniego adresu internetowego, hostingu oraz jeżeli trzeba – oprogramowania. .

Blogi eksperckie

Oferujemy również tworzenie blogów eksperckich. Jest to połączone z kreowaniem państwa wizerunku w sieci. Blogi eksperckie prowadzone są najczęściej przez specjalistów dziedzin związanych z usługami bądź doradztwem.

Poprzez prowadzenie bloga eksperckiego mogą państwo podwoić grono swoich klientów w bardzo krótkim czasie, dzięki dzieleniu się z zainteresowanymi ciekawymi aktulanościami z danej dziedziny. Warunkiem powodzenia tej formy reklamy jest reguralne dodawanie rzetelnych informacji.

Dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu w branży reklamy internetowej jesteśmy w stanie rozpoznać państwa branżę pod kierunkiem zainteresowania na dane informacje i usługi.

Budowanie bazy adresowej

Najbardziej skuteczną formą sprzedaży internetowej jest właśnie email marketing. Możemy zbudować dla państwa w pełni legalną listę adresową osób zainteresowanych daną ofertą. Nie budujemy śmieciowych list emailowych, czyli zbieraniu losowych adresów email. Skuteczność budowania listy w ten sposób jest bliska zeru. Aby zbudować skuteczną listę emailową musimy odpowiednio przeanalizować rynek i dotrzeć do klientów w danym środowisku i maksymalnie sprezycować cechy potencjalnego klienta, tak aby przedstawić mu w 100% satysfakcjonującą ofertę. Takie działanie umożliwia podniesienie obrotów firmy nawet trzykrotnie.

W oparciu o zdobyte doświadczenie oferujemy państwu określenie do jakiej grupy docelowej powinna dotrzeć państwa oferta oraz zgromadzenie ustalonej liczby potencjalnych klientów, którzy zapiszą się na państwa listę mailingową.

Portale internetowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy tworzenie profesjonalnych portali informacyjnych, wraz z ich pełną obsługą i stworzeniem planu funkcjonowania. Podczas tworzenia planu działania serwisu przedstawiamy państwu najlepsze możliwe rozwiązania dotyczące oprogramowania i zaprojektowania grafiki trafiającej do danej grupy docelowej.

Podczas tworzenia projektu, który ma przynosić zyski należy uwzględnić wiele czynników. Nasze doświadczenie pozwala na przygotowanie bardzo nietypowych projektów począwszy od projektu graficznego aż po oprogramowanie i obsługę.

Posiadamy obszerną wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego, którą wykorzystujemy tworząc strony internetowe. Korzystamy z najbardziej wydajnych i najnowszych technologii tworzenia oprogramowania, tak aby działało szybko i stabilnie.

Automatyczna aktualizacja

Obecna technologia pozwala na stworzenie w pełni zautmatyzowanego portalu o dowolnej tematyce. Ozacza to, że aktualności oraz artykuły tworzą się automatycznie. Pozwala to na znaczne zaoszczędzenie czasu oraz powiększenie zysków z prowadzonego serwisu internetowego.

Personalizacja

Rozumiemy, że konkretne dziedziny wymagają specjalnych rozwiązań, dlatego nie boimy się nowych wyzwań. Oprogramowanie może zostać w pełni przygotowane dla Państwa potrzeb, całkowicie odbiegając od dotychczasowych trendów.

Bezpieczeństwo i optymalizacja

Dbamy o jak najwyższą jakość naszego oprogramowania, dlatego systemy tworzone są przez programistów z doświadczeniem. Bardzo ważnym elementem stworzenia dobrego serwisu internetowego to jego bezpieczeństwo i przystępność dla wyszukiwarek. W swoich projektach kładziemy na te elementy szczególny nacisk.

Modyfikacje istniejących stron

Jeżeli posiadają państwo już swoją stronę internetową, a nie spełnia już ona nowych wymagań jesteśmy w stanie odpowiednio zmodyfikować kod tak aby maksymalnie dostosować ją do państwa potrzeb. Naprawiamy również różnego rodzaju skrypty PHP. Pomagamy w instalacji, konfiguracji i obsłudze państwa systemu CMS. Dokonujemy również audytów bezpieczeństwa.

Zajmujemy się modyfikacją lub tworzeniem nowych layoutów dla istniejących stron. Nowoczesny design, graficzne elementy wykonane z dużą starannością zadowolą najwybredniejsze gusta.