Studio Xpress

Zapewniamy szeroki


zakres usług Reklamowych

Naszym celem jest kompleksowa obsługa reklamowa podmiotów gospodarczych
jak i osób indywidualnych.

Indywidualna kreacja, nieszablonowe podejście i profesjonalizm.

Strony osobiste

Jeżeli posiadają państwo ciekawe hobby lub prowadzą niewielką działalność gospodarczą, dobrym sposobem na zaprezentowanie jej w sieci jest właśnie wizytówka internetowa. Jest to niewielka witryna zawierająca zazwyczaj kilka podstron, zdjęć oraz dane kontaktowe. Może być to również blog, czyli pewnego rodzaju dziennik, którego wpisy mogą czytać wszyscy użytkownicy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć blog wraz z wizytówką. Stanowi to świetną formę prezentacji państwa oferty. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w wyborze odpowiedniego adresu internetowego, hostingu oraz jeżeli trzeba - oprogramowania. .

Blogi eksperckie

Oferujemy również tworzenie blogów eksperckich. Jest to połączone z kreowaniem państwa wizerunku w sieci. Blogi eksperckie prowadzone są najczęściej przez specjalistów dziedzin związanych z usługami bądź doradztwem.

Poprzez prowadzenie bloga eksperckiego mogą państwo podwoić grono swoich klientów w bardzo krótkim czasie, dzięki dzieleniu się z zainteresowanymi ciekawymi aktulanościami z danej dziedziny. Warunkiem powodzenia tej formy reklamy jest reguralne dodawanie rzetelnych informacji.

Dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu w branży reklamy internetowej jesteśmy w stanie rozpoznać państwa branżę pod kierunkiem zainteresowania na dane informacje i usługi.

Budowanie bazy adresowej

Najbardziej skuteczną formą sprzedaży internetowej jest właśnie email marketing. Możemy zbudować dla państwa w pełni legalną listę adresową osób zainteresowanych daną ofertą. Nie budujemy śmieciowych list emailowych, czyli zbieraniu losowych adresów email. Skuteczność budowania listy w ten sposób jest bliska zeru. Aby zbudować skuteczną listę emailową musimy odpowiednio przeanalizować rynek i dotrzeć do klientów w danym środowisku i maksymalnie sprezycować cechy potencjalnego klienta, tak aby przedstawić mu w 100% satysfakcjonującą ofertę. Takie działanie umożliwia podniesienie obrotów firmy nawet trzykrotnie.

W oparciu o zdobyte doświadczenie oferujemy państwu określenie do jakiej grupy docelowej powinna dotrzeć państwa oferta oraz zgromadzenie ustalonej liczby potencjalnych klientów, którzy zapiszą się na państwa listę mailingową.